EN İYİ PARKURLAR
Bebek - Ortaköy Sahilyolu

Nefis boğaz havasını hissetmek ve mesafe sorunu olmadan koşmak isteyenler için ideal bir parkurdur. Olumsuz tarafı ise araç ve insan yoğunluğudur.

Caddebostan Sahilyolu

6.5 km'lik bir parkurdur. Özellikle hafta sonu konuk ettiği sporcularla Türk sporunun gelişmesine önem veren insanları mutlu edecektir.

Maçka Parkı

Şehir içinde koşucular için kurtarılmış bir cennettir. Sabahın erken saatlerinden itibaren sporcuları görebilirsiniz. Tüm gün ağaçlar sayesinde serinliğini koruyan bu mekan, günün hareket kazanmasıyla bir parça egzos dumanına maruz kalmaktadır.

Belgrad Ormanı Neşet Suyu Koşu Parkuru

İstanbul'un en keyifli koşu alanıdır. Aktif sporcuların takım antrenmanları için tercih ettikleri bu parkur 6.5 km olup, ağaçlar ve gölün mükemmel uyumunu sizlere sunmaktadır.

Emirgan Parkı Tartan Zeminli Koşu Yolu

Dairesel 1000 metrelik sert bir kros parkurudur. Zemininin tartan olması sürekli sert zemin koşanlar açısından bir avantajdır.

Enka Sadi Gülçelik Atletizm Pisti

Takım antrenmanlarının olmadığı zamanlarda kullanılabilen bu pist, olimpik ölçülere sahip bir atletizm pistidir.

Balat - Fener Sahili

Sahilde koşarken tüm güzellikleri içinde barındıran 3 km'lik bir parkurdur. Sabah erken saatlerde koşmuyorsanız ya da akşam saatlerinde koşmuyorsanız balıkçı oltalarına biraz dikkat etmelisiniz.

Zeytinburnu - Bakırköy Sahil Yolu

Araç yolundan uzak, tüm gün koşabileceğiniz, koşarken balıkçı oltasına yakalanmayacağınız 7 km'lik bir parkurdur. Tüm gün bisikletli özel güvenlikler sayesinde kendinizi güvende hissedersiniz.

Beşiktaş - Yıldız Parkı

Profesyonel kros antrenmanına izin verebilecek kapasitede olan bu parkuru seçeceğiniz güzergahlarla kendinize de uyarlayabilirsiniz.

Üsküdar Sahili

Anadolu Yakası’nda boğaz havası alabileceğiniz güzel bir koşu alanı. Sahil kenarında bulunan parkurun uzunluğunu siz belirleyebilirsiniz. Çok fazla trafik olmasa da sabah saatleri en verimli koşularınız için uygundur.

Karşıyaka Bostanlı Rekreasyon Alanı/İzmir

İzmir Körfezi'ni yeşille kuşatacak kıyı düzenlemesinin bir parçası olan Karşıyaka Bostanlı Sahili'nde yer alan 1600 metre uzunluğunda 3 metre genişliğinde bu parkur, bireysel ya da toplu spor yapmak isteyenlern uğrak noktası.

Dilberler Sekisi/Adana

5 kilometre uzunluğa sahip bu parkur, Adana Seyhan Barajı ve eski baraj arasında yer alıyor. Uygun zemini sayesinde koşucuların tercih ettikleri yerlerden biri. İleri gitmek ve dünyaya meydan okumak isteyen koşucular için harekete başlama noktası.

OR-AN Yürüyüş Parkı/Ankara

Ankaralıların koşularına ev sahipliği yapan 2500 metrelik bu parkur, ODTÜ ormanın arasında yer alıyor. Hareket ettiğinde mükemmel şeyler başarabileceğini bilenlerin ve her zaman ileriyi hedefleyen koşucuların buluşma noktası.

Kültürpark/İzmir

İzmir'in en büyük yeşil alanı içinde yer alan 1850 metre uzunluğunda tartan pist. Vücudunu harekete geçirerek, hayatını güzelleştirmek isteyenlerin buluşma noktası. Hareket Kültürpark'tan başlasın. (Spor kıyafetlerle gelenlere giriş ücretsiz.)

Sasalı/İzmir

Bostanlı iskelesinden başlayıp Kuş Cennetine kadar uzanan bir parkur. Performansını artırırken doğanın güzelliklerinin de tadını çıkaranların buluşma noktası. Aynı zamanda parkur boyunca birden fazla zemini içinde barındırması koşucuların kendilerini zorlamaları ve test edebilmeleri için bulunmaz bir şans.

Düdenpark/Antalya

Düdenpark parkuru Fener’den başlayıp, Şelale’nin denize döküldüğü alanda sona eriyor. Yeni düzenlenemesi ile koşucuların sık sık tercih etmeye başladığı bu parkur, hareketin başladığı noktalardan biri.